Çözüldü Bilgisayarda KMSpico olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
-
Arkadaşımdan bir sistem almıştım. Bugün teslim etti. Ama bilgisayarcıya götürüp temiz kurulum yaptırdığını söyledi. Ben de bilgisayarcının KMSpico ile kurduğundan şüpheleniyorum. Daha PC'yi açmadım KMSpico olduğunu nasıl anlayabilirim?

Çözüm
CMD'ye "slmgr /xpr" komutunu yazın. Süre veriyorsa büyük ihtimal korsandır. kalıcı gibisinden bir şey yazıyorsa değildir.
Hocam çok haklısınız napıyım günümüzde öğrencilerin cebinden para zor çıkıyor veya hiç çıkmıyor bende ucuza bulduğum lisans keyi satın aldım hiç bakmadım MAK key o key bu key diye öyle aldım ve KMS olmasında ne olursa olsun diye aldığım bir keydi ama param olursa sağlam bir yerden almayı düşünüyorum hatta Windows sürümünü yükseltip sağlam bir yerden lisanslı key almak istiyorum.

Hocam bence gerek yok o kadar para vermeye 7-8 ay etkinleştirmeden kullandım Allah'tan tema koyu renkteydi :D Retail key olsun yeter zaten PC falan değiştirmek istersen de kullandığın PC'den kaldırıp yeni PC'de etkinleştirebilirsin aynı Key'i.

Hocam bence gerek yok o kadar para vermeye 7-8 ay etkinleştirmeden kullandım Allah'tan tema koyu renkteydi :D Retail key olsun yeter zaten PC falan değiştirmek istersen de kullandığın PC'den kaldırıp yeni PC'de etkinleştirebilirsin aynı Key'i.
Vallahi hocam Windows 10 yükseltirsem MediaMarkt veya sağlam bir yerden paraya kıyıp orijinal güzel bir key almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı