Çözüldü Bilgisayarda KMSpico olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
-
Arkadaşımdan bir sistem almıştım. Bugün teslim etti. Ama bilgisayarcıya götürüp temiz kurulum yaptırdığını söyledi. Ben de bilgisayarcının KMSpico ile kurduğundan şüpheleniyorum. Daha PC'yi açmadım KMSpico olduğunu nasıl anlayabilirim?

Çözüm
CMD'ye "slmgr /xpr" komutunu yazın. Süre veriyorsa büyük ihtimal korsandır. kalıcı gibisinden bir şey yazıyorsa değildir.
Fakat hocam şöyle bir ihtimalde var ben Windows 7 Home Premium ürün lisansını internetten satın aldım hem de çok ucuza şüphelendim ve nereden buluyorsunuz diye sorduğumda yurt dışından ucuza aldığımız lisansları makul bir fiyatta size satıyoruz dendi ama eğer bilgisayarcıda bunun gibi bir durum yaptıysa hak yemekten başka bir şey değil acaba sizden kaç para aldı diye sorar mısınız?
Adsız.png

Evet hocam başka nereye yazacaksınız :D
Hocam beni güldürdünüz Allah'da sizi güldürsün :D

Fakat hocam şöyle bir ihtimalde var ben Windows 7 Home Premium ürün lisansını internetten satın aldım hem de çok ucuza şüphelendim ve nereden buluyorsunuz diye sorduğumda yurt dışından ucuza aldığımız lisansları makul bir fiyatta size satıyoruz dendi ama eğer bilgisayarcıda bunun gibi bir durum yaptıysa hak yemekten başka bir şey değil acaba sizden kaç para aldı diye.

Hocam size anahtarı satan adam volume: MAK key kullanıyordur MAK keyler aynı ürün anahtarını 1000 veya daha fazla bilgisayarı etkinleştirmek için kullanılabiliyor pek bir garantisi olmuyor bunları genelde büyük şirketler kullanıyor.

Hocam size anahtarı satan adam volume: MAK key kullanıyordur MAK keyler aynı ürün anahtarını 1000 veya daha fazla bilgisayarı etkinleştirmek için kullanılabiliyor pek bir garantisi olmuyor bunları genelde büyük şirketler kullanıyor.
Hocam çok haklısınız napıyım günümüzde öğrencilerin cebinden para zor çıkıyor veya hiç çıkmıyor bende ucuza bulduğum lisans keyi satın aldım hiç bakmadım MAK key o key bu key diye öyle aldım ve KMS olmasında ne olursa olsun diye aldığım bir keydi ama param olursa sağlam bir yerden almayı düşünüyorum hatta Windows sürümünü yükseltip sağlam bir yerden lisanslı key almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı