PC'de KMSpico olduğu nasıl anlaşılır?

hakoco

Decapat
Daha fazla  
resim_2022-08-07_212130248.png

Eskiden KMSpico ile bilmeden etkinleştirmiştim fakat sonradan kaldırmıştım ya da ben öyle sandım. Şu an sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı duruyor fakat CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp kodu yazdığımda hala en altta KMS falan yazıyor. Yani demek istediğim KMSpico hala sistemin içinde bir yerlerde gömülü halde mi?

Artık KMS serverı da aktif değil. Uygun bir anahtar girebilirsin. OEM, Retail, MAK fark etmez.
Tercih meselesi.

Az önce bir arkadaş OEM ile ilgili yönetmelikten falan bahsetti bu olay ne oluyor tam olarak? Bu arada siz hangi key çeşidini tavsiye edersiniz?

Az önce bir arkadaş OEM ile ilgili yönetmelikten falan bahsetti bu olay ne oluyor tam olarak? Bu arada siz hangi key çeşidini tavsiye edersiniz?
Bence legal olsun da fark etmez.

MAK anahtarların tek dezavantajı format sonrası aktivasyon probleminin tekrar etmesi. Onun dışında + olarak Etkinleştirme ekranından lisans anahtarını girdiğin an aktif olur. OEM ve RETAIL fark etmez ama onlarda da telefon etkinleştirmesi devreye girer.

Bence legal olsun da fark etmez.

MAK anahtarların tek dezavantajı format sonrası aktivasyon probleminin tekrar etmesi. OEM ve Retail fark etmez.

Tamamdır hocam çok sağ olun yardımlarınız için:)

Hocam bir de son bir soru sormak istiyorum şu ana kadar ben aslında deaktif edememiş miyim KMSpico'yu.

Geri
Yukarı