Bilgisayarda Minecraft premiuma giriş yapılmıyor

ByVortex

Centipat
Katılım
31 Ağustos 2020
Mesajlar
57
Diğer cihazlarda açmayı denediğimde hepsinde oluyor, giriş yapıyor. Kardeşimin pcsinde denedim onda da giriş yapıyor benim PC de hiçbir Premium açılmıyor. Kardeşimin Premium'u bile açmadı. Siteden giriş yapmaya çalıştığımda ise bekliyor, açılmıyor, ana ekran donuyor, hiçbir şey olmuyor. Nasıl düzelteceğim?
 

Mehmet Taban

Hectopat
Katılım
21 Aralık 2020
Mesajlar
4.498
Makaleler
4
Çözümler
67
Yer
Windows 11'de ETS 2 oynuyor.
Bedava Minecraft hesabı verdiğini iddia eden hesap generator programlarından indirdiyseniz onun yüzünden olmuyor olabilir. Şuanda kullanmasanız bile daha önce indirdiyseniz zarar verebiliyor oyuna. Kuzenimin PC'sinde yaşamıştık. Format attığımızda çözüldüydü fakat bunun daha basit bir yolu da vardır büyük ihtimal. Hemen formata yönelmeyin.
 

MUSTAFA0780

Centipat
Katılım
26 Kasım 2020
Mesajlar
152
Çözümler
1
Bedava Minecraft hesabı verdiğini iddia eden hesap generator programlarından indirdiyseniz onun yüzünden olmuyor olabilir. Şu anda kullanmasanız bile daha önce indirdiyseniz zarar verebiliyor oyuna. Kuzenimin PC'sinde yaşamıştık. Format attığımızda çözüldüydü fakat bunun daha basit bir yolu da vardır büyük ihtimal. Hemen formata yönelmeyin.

Kanka bende önceden o hesap generator falan yapmıştım (şimdi yapmıyorum) dediğim gibi linkteki video sorunumu çözmüştü sonrada MC'yi sildim zaten.
 
Yukarı