Bilgisayarda olan takıntılarınızı yazın

1 tane bile gereksiz şey bırakmam, indirdiğim şey ile işim bittiği an direkt silerim. Tarayıcı geçmişimde bir şey olmasa bile çıkmadan önce mutlaka silerim. Monitörün ortasını tam gözüme bakacak şekilde ayarlarım. Sildiğim bir programın kalıntıları kalırsa kafayı yerim. Sürekli geçici dosyaları silerim. Bilgisayar ile işim bittiğinde fareyi her zaman mouse pad'in tam ortasına koyarım. Masaüstündeyken sürekli yenile'ye basarım, çekirdek çitlemek gibi bir şey bu, bir defa yapınca bırakamıyorsun. Klavyeyi tam elime koluma göre hizalayıp koyarım, bazen kedim gelip klavyenin üstüne yatınca klavyenin şekli bozuldu diye çıldırıyorum. Diski ikiye bölmem, tek disk C olarak kullanırım. Dosyaları klasörlere ayırırım. Formattan sonra tüm sistem uygulamalarını silerim. Masaüstüne olabildiğince az simge koymaya çalışırım, sırf bu yüzden silinen şeylerin geri dönüşüm kutusuna gitme ayarını kapattım ve geri dönüşüm kutusunun simgesini kaldırdım. Daha sade bir görüntü olsun diye yüksek karşıtlık ayarını açarım. En çok zevk aldığım şey ise format atmak. Aklıma şimdilik bunlar geldi.

Son düzenleme:
Gereksiz kullanmadığım her şeyi silerim. Masaüstünde herhangi bir dosya olmamalı sadece uygulamalardan bir kaçı olabilir. Çöp kutusu hiç bir zaman dolu durmaz. Bir ara sürekli format atıp duruyordum hoşuma gidiyordu.

Geri
Yukarı