Bilgisayarda sadece Monterey kalmasını nasıl sağlayabilirim?

Wi-Fi uyumsuz. Uyumlu bir adaptör alırsanız kuralım ne dersiniz? Çünkü kursanız bile internete bağlanamazsınız.
Anlıyorum, Teşekkürler. :)

Wi-Fi uyumsuz. Uyumlu bir adaptör alırsanız kuralım ne dersiniz? Çünkü kursanız bile internete bağlanamazsınız.
Anladım teşekkürler. https://www.hepsiburada.com/realtek...QAvjxkoBi4Yr6HObJ7REXPTPErFtCS_oaAvUuEALw_wcB bu wifi adaptörü alsam uygun olur mu sistem için? ikinci seçeneğim olarak bu https://www.hepsiburada.com/platoon...ru-802-11n-g-b-kablosuz-alici-p-hbv00000vcu67 hangisini almamı önerirsiniz

Son düzenleme:
Buradaki adaptörlerden birini alman en sağlıklısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Intel Wi-Fi kartı alıp da takabilirsin. Daha uyumlu ve bluetooth özelliklerini de kullanabilirsin. Anlaşılan bir whitelist engeli yok. Ancak tabi emin olamayız. Müşteri temsilcisi bilgi sahibi midir sormadan bilemem.

Buradaki adaptörlerden birini alman en sağlıklısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Intel Wi-Fi kartı alıp da takabilirsin. Daha uyumlu ve bluetooth özelliklerini de kullanabilirsin. Anlaşılan bir whitelist engeli yok. Ancak tabi emin olamayız. Müşteri temsilcisi bilgi sahibi midir sormadan bilemem.

Aralarından bunu seçtim. bu gelip taktıktan sonra herhangi bir problem olmaz değil mi macOS Monterey kurulumunda?

Yani Renoir grafik birimi desteğini yeni kazandı. Sizin için hackintosh deneyimi erken aşamada bir test aşaması olacaktır. Mesela ilk hatanın Chromium tabanlı uygulamaların çalışmaması olarak biliyorum. Ayrıca bazı medya oynatıcılar video oynatırken renk sıkıntıları çıkıyormuş. Bu yüzden önce Windows ardından yanına macOS kurulumu yapın. Yeteri kadar tatmin edici bir kullanım deneyimlersen o zaman sadece macOS ile devam edebilirsin. O adaptör uyumludur çalışacaktır.

Yani renoir grafik birimi desteğini yeni kazandı. Sizin için Hackintosh deneyimi erken aşamada bir test aşaması olacaktır. Mesela ilk hatanın Chromium tabanlı uygulamaların çalışmaması olarak biliyorum. Ayrıca bazı medya oynatıcılar video oynatırken renk sıkıntıları çıkıyormuş. Bu yüzden önce Windows ardından yanına macOS kurulumu yapın. Yeteri kadar tatmin edici bir kullanım deneyimlersen o zaman sadece macOS ile devam edebilirsin. O adaptör uyumludur çalışacaktır.

Tabii doğru diyorsunuz. O halde adaptör geldikten sonra görüşürüz teşekkürler yardımınız için. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı