Bilgisayarda Sesler Robotlaşıyor ve Yavaşlıyor

ScaryNight26

Decapat
Bilgisayarımda bir şey izlerken bilgisayara fazla yük binerse, bilgisayarım da birden sesler robotlaşıyor ve yavaşlıyor bilgisayar acı çekiyor resmen. Bu video izlemediğim zamanda oluyor. Bilgisayarda çok işlem yaparsam o sesler gelmeye başlıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzerini bende yaşıyorum. Bazı oyunlarda oyun sanki ağır çekime geçmiş oluyor gibi bütün sesler robotlaşıp yavaşlıyor. Benim RAM'im düşük olduğu için olduğunu düşünüyorum. Sistemini yazar mısın?

Benzerini bende yaşıyorum. Bazı oyunlarda oyun sanki ağır çekime geçmiş oluyor gibi bütün sesler robotlaşıp yavaşlıyor. Benim RAM'im düşük olduğu için olduğunu düşünüyorum. Sistemini yazar mısın?

Hocam nasıl oldu çözebildinizmi sorunu aynı sorun bende de var bilgisayarı alalım 1 yıl oldu.

Bu dediginiz thermal throttle hocam isinma ile ilgili herhalde benim sistemimde kasma yok ama nasıl yapacagim garantiye yollamayi dusunuyorum.
Thermal Throttle işlemcinin ısınınca gücünü azaltmasıdır. ThrottleStop uygulaması ile bunu engelleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı