Bilgisayarda virüs var mı?

Bu konular olunca ben genelde kullanıcının durumuna göre 2 tane öneriyorum biri ESET tek seferlik tarama sadece tarıyor bilgisayara yerleşmiyor. Diğeri de Malwarebytes zaten bilen biliyor kendisini arada kendimde yükleyip bir tarama yaptıktan sonra kaldırıyorum kendisini

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarebytes ile tarama yap senin iznin olmadan yüklenen programları tespit ediyor.

Avast ile ilgili 1 tane iyi bir şey diyen site yok. Kullanıcı verilerini satmakla suçlanan bir program artık adı çıktı istediği kadar 1. olsun testlerde.

Eki Görüntüle 1276634

Norton Avast'ı aliyor. Zaten o veri satma olayından sonra CEO değişti. Antivirüs ondan 1. sıralara çıktı zaten. 2013'te olan olayı anlatıp durun zaten.

Norton Avast'ı aliyor. Zaten o veri satma olayından sonra CEO değişti. Antivirüs ondan 1. sıralara çıktı zaten. 2013'te olan olayı anlatıp durun zaten.

Veriyi satan ben değilim hocam yaptığı yanlışı tabii ki söyleyeceğim CEO'su değişti Norton satın aldı diye insanlara önerme falan yapmam. Sizde malınız gibi savunmayın şu programı ondan iyi programlar varken. @olyshoweR @393060

Yeni konular

Geri
Yukarı