Bilgisayardaki veriler kaybolmadan farklı diske nasıl geçiş yapılır?

ErenCivi

Decapat
Yer
Cumbria/England
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptopumda 500GB SSD var ve yükseltme yapmam lazım 1 TB yaparım ve yeter bana ama ben laptopumda iki disk istemiyorum. Her şeyim yani laptopumda sadece C diski olsun istiyorum. Ama şimdi diyceksiniz o zaman PC'deki her şey gidecek en baştan kurman gerekcek, işte ben en baştan da kurmak istemiyorum. Yani şu anki diskimi duvar kağıdımı masaüstümü yani her şeyi hiçbir şey değişmeden başka bir diske aktarıp onu da laptopa takıp sadece 1 disk yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumda 500GB SSD var ve yükseltme yapmam lazım 1 TB yaparım ve yeter bana ama ben laptopumda iki disk istemiyorum. Her şeyim yani laptopumda sadece C diski olsun istiyorum. Ama şimdi diyceksiniz o zaman PC'deki her şey gidecek en baştan kurman gerekcek, işte ben en baştan da kurmak istemiyorum. Yani şu anki diskimi duvar kağıdımı masaüstümü yani her şeyi hiçbir şey değişmeden başka bir diske aktarıp onu da laptopa takıp sadece 1 disk yapabilir miyim?

Eğer iki diski aynı anda cihaza takabiliyorsanız bunu kullanabilirsiniz.

Eğer iki diski aynı anda cihaza takabiliyorsanız bunu kullanabilirsiniz.

Evet aynı anda ikisini takabiliyorum peki bunu kendim yapabilir miyim yoksa herhangi bir bilgisayarcıda mı yaptırayım.
AOMEI disk backupper ile birebir yedeğini klonlayabilirsin.

Yukarıdaki arkadaşın paylaştığı şeyde her zaman sorunsuz çalışmıyor diyor Technopat'ın kendisi. Yine de teşekkürler cevabın için
Ha bir de benim laptop daha yeni 5-6 aylık 3 yıl garantisi var gidip kendim bir M.2 SSD alıp taksam garanti kapsamı dışına çıkar mı Teknosa'dan almıştım.

Evet aynı anda ikisini takabiliyorum peki bunu kendim yapabilir miyim yoksa herhangi bir bilgisayarcıda mı yaptırayım.

Teknik bilgin var ise yapabilirsin.
SSD takmada garanti olayına gelince bazı firmalar bunun gibi ufak işlemlerde garantiyi bozmuyor bazısı bozuyor.

Müşteri hizmetlerine sorun bu konuyu daha net bilgi alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı