Bilgisayardan ses geliyor

Bitflex

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar Arkadaşlar,

Dün PC'ye ek falan ekledim, sonra bu ses gelmeye başladı. Fanları çıkardım, halen geliyor. Ses sebebi sizce nedir? Bir tane video yükledim. Ses saniye bile değil ama sinir bozuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, fan bir yere çarpıyor gibi görünüyor. Kontrol edin.
Ben de öyle düşündüm ama arkadaş fanları çıkartıp bilgisayarı çalıştırdığında da böyle olduğunu söylemiş. Artık bir parça mı kırıldı yoksa başka bir şey mi girdi bilgisayara bilemiyorum. Fandan başka böyle hareket edebilen ve ses çıkarabilen bir parça aklıma gelmiyor bilgisayarda.

Güç kaynağından geliyor gibi geldi bana. Ekran kartıda olabilir. ASUS ROG 2060 Super almıştım, fanlar yazılımsal bir sorundan aç kapa yaptığı için böyle bir ses geliyordu. Bence PSU veya ekran kartında fanlardan biri aç kapa yapıyor.

Hocam, fan bir yere çarpıyor gibi görünüyor. Kontrol edin.

Fanları denedim hocam sıkıntı onlarda gözükmüyor sanki RAM ile CPU fan arası bir yer gibi geldi ses bana ama kestiremiyorum.
Güç kaynağından geliyor gibi geldi bana. Ekran kartıda olabilir. ASUS ROG 2060 Super almıştım, fanlar yazılımsal bir sorundan aç kapa yaptığı için böyle bir ses geliyordu. Bence PSU veya ekran kartında fanlardan biri aç kapa yapıyor.

Hocam dün ekstra fanları takmadan önce böyle bir sorun yoktu. PSU benim de aklıma geldi eğildim kontrol ettim ses yukarıda ekran kartını da aynı şekil sonra bu videosunu çektiğim bölüme odaklandım elimi arkasına koydum tam dediğim yer RAM'ler ve CPU fan arasında bir yerde gibi ama bulamadım.

Geri
Yukarı