Bilgisayardan ses geliyor

ardafidan

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açınca sıkıntı yok ama ekran geldiği anda ufaktan kapı gıcırdısı gibi garip bir ses geliyor ve açılınca kişisel bilgisayarımız bir sorunla karşılaştı hatasını aldım. Kasa içi bayağı tozlu ve pis. Acaba bundan kaynaklı mı bir sorun oluştu? Bilginiz var mı?

Bir şekilde sesi YouTube'a yükleyip bize link atın. Ses olayı çok farklıdır duymak gerek.
tamamdır bi dakika

Bir şekilde sesi YouTube'a yükleyip bize link atın. Ses olayı çok farklıdır duymak gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilgisayarı sarsınca power suplydan ses geliyor acaba powerdan mıdır

Tamamdır bir dakika

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarı sarsınca Power suplydan ses geliyor acaba Power'dan mıdır?

Fan sesi. Kasada birçok fan bulunuyor bir veya birkaçının rulman göbeğindeki yağ kuruduğu veya tozlandığı için ses yapıyor. Ancak bunun bilgisayar açılırken hata vermesine bir anlam veremedim sesle bu sorun aynı anda mi başladı?

Fan sesi. Kasada birçok fan bulunuyor bir veya birkaçının rulman göbeğindeki yağ kuruduğu veya tozlandığı için ses yapıyor. Ancak bunun bilgisayar açılırken hata vermesine bir anlam veremedim sesle bu sorun aynı anda mi başladı?

Evet her açıldığında değil ama bir kere verdi bu hatayı ve yeniden başlatıldı tüm fanları elimle döndürdüm ses duyamadım. Ekran kartıyla ilgili sorun var mıdır sence?

Geri
Yukarı