Bilgisayarı açarken ekran donuyor

Daha fazla  
Bilgisayarı açarken siyah ekranda dönüyor ve devam etmiyor ne yapacağım?

Dosya Ekleri

• IMG_20240319_230335.jpg
    IMG_20240319_230335.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 26
Windows dosyaları hasar görmüş olabilir, veyahut donanımsal bir problem olabilir. RAM'ı çıkartıp ucunu düzgünce silgiyle silmeyi deneyin.
Deniyorum
4 gb ram görüyorum ama tek slottamı veya ayrı ayrı 2x2 gb olduğunu bu ekrandan belli olmuyor. bu bios üzerinden hdd veya sdd gözüküyormu
1 tane 4 GB ram var harf disk ve m.2 ssd var m.2 ssd ye format atamadıgım için hard disk e attım

Windows dosyaları hasar görmüş olabilir, veyahut donanımsal bir problem olabilir. RAM'ı çıkartıp ucunu düzgünce silgiyle silmeyi deneyin.
Denedim bir şey değişmedi malesef

Yukarıda arkadaşın dediği gibi RAM çıkarın ve altın rengi gibi olan soket yerleri yumaş bir şekilde silgi veya yumaş(kuru) bir bezle temizleyin. Sanırsam window SSD kurulu.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi RAM çıkarın ve altın rengi gibi olan soket yerleri yumaş bir şekilde silgi veya yumaş(kuru) bir bezle temizleyin. Sanırsam window SSD kurulu.
Windows hard disk e kurulu anakartım m.2 ssd ye kurmama izin vermiyor eski olduğu için arkadaşın dediği silgi taktiğini denedim bir sonuç elde edemedim malesef

Yeni konular

Geri
Yukarı