Bilgisayarı açınca ekran gelmiyor

DeadMyLord7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu sorunu 4 5 defa yaşadım ve sıkıldım artık. İlk olduğunda tekrar başlatmıştım, olmuştu sonra tekrar oldu işte RAM falan çıkardım derken artık bu denediklerimin hiçbiri olmuyor.
Yardımcı olursanız iyi olur tamirciye götürmek istemiyorum. (Küçük TV kullanıyorum bir sıkıntı yok başka TV de kullandığımda aynı sorun oluyor yani sorun bilgisayarda belirteyim dedim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben size 10 tane sebep sayabilirim ama bir yardımı olmaz. RAM bozuk derim, yeni RAM alırsınız yine çalışmaz. O zaman ne olacak. Bir tamircinin bakmasında fayda var.

Arkadaşlar ben bu sorunu 4 5 defa yaşadım ve sıkıldım artık. İlk olduğunda tekrar başlatmıştım, olmuştu sonra tekrar oldu işte RAM falan çıkardım derken artık bu denediklerimin hiçbiri olmuyor.
Yardımcı olursanız iyi olur tamirciye götürmek istemiyorum. (küçük TV kullanıyorum bir sıkıntı yok başka TV de kullandığımda aynı sorun oluyor yani sorun bilgisayarda belirteyim dedim).

Söylemek istediğinizi tam anlayamadım lütfen biraz daha açabilir misiniz? Bunun gibi bir durumu yakın bir zaman içerisinde ben de yaşadım ve yaşadığımız durumların ne kadar benzer olduğunu anlarsam belki yardımım dokunabilir.

Geri
Yukarı