Klavye çalışmıyor

SerkanKa

Centipat
Daha fazla  
Klavyem sabahtan beri düzgün çalışmıyor PC'nin USB girişlerini kontrol ettim sorun yok tüm USB'lerde mouse düzgün çalışıyor ama klavye sıkıntı çıkarıyor akşam git gel yapmaya başladı bazen gidiyor bazen çalışıyor yedek klavyeyi denedim o da çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden sürücüleri güncelleştirdim ancak sorun devam etti ne yapmam gerekiyor?

Klavyem sabahtan beri düzgün çalışmıyor PC'nin USB girişlerini kontrol ettim sorun yok tüm USB'lerde mouse düzgün çalışıyor ama klavye sıkıntı çıkarıyor akşam git gel yapmaya başladı bazen gidiyor bazen çalışıyor yedek klavyeyi denedim o da çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden sürücüleri güncelleştirdim ancak sorun devam etti ne yapmam gerekiyor?

D-dostum bunu nasıl yazdın. Şaka bir yana yedek klavyede de aynı sorun varsa ya portlarda ya da anakartda bi sıkıntı olabilir. Sürücüleri kaldırıp tekrar eklemeyi de deneyebilirsin

Dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Harici kablolu klavyemde zaman zaman kopmalar meydana gelmeye başladı. USB kablosunda problem olduğunu düşünerek yeni klavye aldım onda da klavye kablolu olmasına rağmen klavyeyi bilgisayarın üzerine koyduğum zaman takılmalar olsa da çalışıyor fakat uzaktayken çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı