Bilgisayarı Açınca Siyah Ekran Sorunu

SedatYekta

Kilopat
Daha fazla  
Genellikle ilk açılışta oluyor. Bilgisayar açılıyor ışıklar, fanlar çalışıyor. Fakat ekrana görüntü gelmiyor. Reset tuşuna basınca bazen geliyor bazen de açma/kapama tuşuna basılı tutarak kapatıp açmam gerekiyor. Bunun sebebi nedir, tuşlara basarak kapatıp açmamın bir zararı olur mu?

Hocam ekran kartlarımız aynı. Sizde benim yaptığım gibi 382.53 sürümünü yükleyin. Bu sürümü kullanınca sorun ortadan kalkıyormuş. Forumdan 1 arkadaş daha aynı sorunu yaşıyor. İşe yarıyor mu bilemeyeceğim. Ancak zamanla göreceğiz.
Benzeri sorunu bende yaşıyorum. Gtx1080 kullanıyorum, fakat bende siyah ekran değil monitöre görüntü gelmiyor.

Benimde gtx 1070 var son sürüm kullanıyorum benimde bazen görüntü gelmiyor kasanın reset tuşuna basınca düzeliyor onun dışında düzgün çalışıyor sizce sorun sürümden dolayı olabilir mi?Sizdede monitöre hiç görüntü gelmiyor mu?Güncel sürücüyü eski sürücü yapmak işe yarıyor mu?Onun dışında hiç bir sıkıntı yok.Sistemi vatandan aldım vatana götürmeye gerek var mı?

Son düzenleme:
Benimde gtx 1070 var son sürüm kullanıyorum benimde bazen görüntü gelmiyor kasanın reset tuşuna basınca düzeliyor onun dışında düzgün çalışıyor sizce sorun sürümden dolayı olabilir mi?Sizdede monitöre hiç görüntü gelmiyor mu?Güncel sürücüyü eski sürücü yapmak işe yarıyor mu?Onun dışında hiç bir sıkıntı yok.Sistemi vatandan aldım vatana götürmeye gerek var mı?

Bende sistemi Vatandan aldım. Monitöre görüntü gelmeme sorunu bende de oluyordu. Mesela 4 gün boyunca sorun yok. 5. gün bilgisayarı açtığımda bu problemle karşılaşıyorum. Sürümü 382.53 yaptığımdan beri bir problemle karşılaşmadım.

Aynen aynısı bendede oldu 4-5 günde bir oldu çok teşekkürler.Şuanki sürücüyü kaldırıp sonra bu dediğin sürücüyü yükleyeceğim demi başka bir şeye gerek yok demi?

Aynen aynısı bendede oldu 4-5 günde bir oldu çok teşekkürler.Şuanki sürücüyü kaldırıp sonra bu dediğin sürücüyü yükleyeceğim demi başka bir şeye gerek yok demi?

Başka bir şeye gerek yok. 382.53 sürümünü yükleyin siz. Google da aratın bulursunuz sayfayı.

Teşekkürler.Ama bir şey soracığım benim işlemci soğutucusununda ışığı yanmıyor reset yapınca düzeliyor bu ekran gittiği zaman işlemciyle ekran kartının alakası olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı