Bilgisayarı açtıktan 2-3 saniye sonra kapanıp tekrar açılıyor

Alp96

Hectopat
Herkese merhabalar.Bilgisayarı açmak için power tuşuna bastıktan 2-3 saniye sonra sistem komple kapanıp tekrar açılıyor.Bu sorun her zaman değil de aralıklı olarak geliyor başıma. Garip olansa bu durum olduktan sonra modemin ışıkları falan da sönüp tekrar yanıyor yani modem de açılıp kapanıyor.Bu tarz bir sorun yaşayıp çözen varsa fikir önerebilir mi ? Psu arızası falan desem modem ile ne gibi bir bağlantısı var anlayamadım.

Cihazda kısa devre var gibi gözüküyor kullandığın priz, güç kablosu ve güç kaynağından olabilir deneme yanılma yaparak öncelikle priz ve güç kablosunu dener misin?

RAM'leri tek tek takıp dener misin?
tek slotta 8 gb takılı yer değiştirmeyi deniyorum şimdi.
Cihazda kısa devre var gibi gözüküyor kullandığın priz, güç kablosu ve güç kaynağından olabilir deneme yanılma yaparak öncelikle priz ve güç kablosunu dener misin?
Deniycem hocam.
Kapanıp açılıyor fakat sonrasında bir daha aynı şey tekrarlanmıyor.Normal stabil şekilde kullanabiliyorum.
Yeni kablo ve priz alıp deniycem olmadı psu değiştiricem.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı