Bilgisayarı bilgisayarcı mı mühendis mi temizlemeli?

CanbeyT

Centipat
Arkadaşlar, herkese merhaba. Kasamın içini temizleteceğim fakat kararsız kaldım. Arkadaşlar, normalde bir bilgisiyarciya 50 TL temizlecektim. Fakat çok yakın bir akrabamız var. Hastanelerin bilgisayarlarını kontrol ediyor, onların temizliğini yapıyormuş ve benimkini de bedavaya yaparmış. Hangisine yaptırayım?

Hocam kendiniz yapabilirsiniz 50 TL çok fazla boşuna birine vermenize gerek yok. Ayrıca bilgisayarınız masaüstü, temizlemesi gayet basit. Kapağını açıp soğuk saç kurutma makinesi ya da hava üfleyen makinelerden tutun soğuk olmasına kesinlikle dikkat edin bilgisayarı yakmayın ben şahsen fan kanatlarını kolonyalı mendil ile siliyorum zaten kurulamama gerek kalmıyor uçuyor, işlemci fanını da temizlemek kolay youtube'de kaynaklar var.

Arkadaşlar, herkese merhaba. Kasamın içini temizleteceğim fakat kararsız kaldım. Arkadaşlar, normalde bir bilgisiyarciya 50 TL temizlecektim. Fakat çok yakın bir akrabamız var. Hastanelerin bilgisayarlarını kontrol ediyor, onların temizliğini yapıyormuş ve benimkini de bedavaya yaparmış. Hangisine yaptırayım?
Bence mühendise yaptırın. Çünkü o kadar bilgisayara yapmış hepside gayet sağlıklı çalışıyor. Sizinkinede birşey olmaz diye düşünüyorum. Bilgisayarcıya güven olmaz. Bende bilgisayardan anlamadığım zamanlarda bir bilgisayarcıya götürdüm 8 GB PC 4 GB olarak döndü. O günden beri no bilgisayarcı!

Adı üstünde biri 50 TL diğeri bedava ikisi de bu işi yapıyor. Ama bir tanesi hastane bilgisayarlarını temizlemekten dolayı bilgisayarcıya göre daha fazla tecrübe edinmiş olabilir. Hem bedava hem tecrübe hemde akraban olmasından dolayı 2. seçeneği seçerdim.

Geri
Yukarı