Bilgisayarı Her Açtığımda AMD Yükleyici Açılıyor

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Dün Ryzen Balanced'ı kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Tekrardan yükleyici açıldı, ben de tekrardan yükleyeyim dedim ancak sürekli olarak, bilgisayarımı her açtığımda açılıyor. Ne yapabilirim?

Dün Ryzen Balanced'ı kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Tekrardan yükleyici açıldı, ben de tekrardan yükleyeyim dedim ancak sürekli olarak, bilgisayarımı her açtığımda açılıyor. Ne yapabilirim?
Görev yöneticisine girip ''Başlangış'' Butonuna tıkla büyük bir ihtimal AMD ile ilgili bir yazı çıkacaktır onu seçip Devre Dışı Bırak butonuna tıklayın bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Görev yöneticisine girip ''Başlangış'' Butonuna tıkla büyük bir ihtimal AMD ile ilgili bir yazı çıkacaktır onu seçip Devre Dışı Bırak butonuna tıklayın bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir.
Merhaba, cevabınız için çok teşekkür ederim ancak Başlangıç kısmında malesef yok. Ne garip şeymiş ya, gerçekten çok garip. 😀

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 123
Programı ''Program ekle veya kaldır'' dan Değiştir tuşuna tıklayın eğer soluk renkteyse ''Kaldır'' butonuna tıkla ve bir daha indirmeyi dene istersen belki işe yarayabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı