Çözüldü Bilgisayarı ilk açtığımda cmd açılıyor ve hızlıca kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. Bilgisayarı ilk açtığımda cmd açılıyor ve bir kaç saniye içinde ne yazdığını okuyamadan kapanıyor. Virüs olduğunu düşündüm, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım. Bir şey bulamadı. Başlangıçta açılan uygulamalardan bilmediklerimi kapattım. Kullandığım Windows orijinal. Sizce neden olabilir, çözümü var mıdır?

Çözüm
Anladım sağ olun. Çok hızlı bir şekilde kapanıyor fakat deneyeceğim yakalamayı.
Buraya yazarım tekrardan.

Sorunun kaynağını çözdüm arkadaşlar. TaskbarX isimli program bunu sağlıyor. Uygulamayı Windows üzerinden kaldırınca ekte görebileceğiniz hatayı vermeye başladı. Bende bir daha indirip kendi içindeki uninstall butonundan kaldırdım. Sorun tamamen çözüldü. Sistemi oldukça kötü etkileyen bir programmış.
Hata:
Screenshot_226.png
Bir zararı var mıdır ve hangi programdan dolayı olduğunu anlamanın bir yolu var mıdır?
Hiçbir fikrim yok. Eğer Google'dan başka bir yerden hesaba girilmeye çalıştığına dair bir Mail alırsanız yeni bir konu açın ve PC'yi taratın. Belki de verilerinize erişmeye çalışan bir virüs. Eğer çok rahatsız oluyorsanız verileri yedekleyip format atın.

Bir zararı var mıdır ve hangi programdan dolayı olduğunu anlamanın bir yolu var mıdır?
Onu o cmd açıldığı zaman üstünde yazar eğer reflekslerin iyi ise yakalarsın.Ondan sonra programı kaldırıp yeniden kur.Fakat kurarken dikkatli oku windows açıldığında başlat tikini iptal et.Eğer üstünde pcye kurmadığın bir program adı fln yazıyyosa büyük ihtimalle normal bir dosya kılığında bir virüstür onuda bulmak imkansız gibi birşey

Sorunun kaynağını çözdüm arkadaşlar. TaskbarX isimli program bunu sağlıyor. Uygulamayı Windows üzerinden kaldırınca ekte görebileceğiniz hatayı vermeye başladı. Bende bir daha indirip kendi içindeki uninstall butonundan kaldırdım. Sorun tamamen çözüldü. Sistemi oldukça kötü etkileyen bir programmış.
Hata:
Screenshot_226.png

Son düzenleme:
Çözüm

Hata:
Eki Görüntüle 765933
Merhabalar. Ben de aynı uygulamayı kullanıyordum sonra sildim. Bilgisayar açıldığında anlık CMD açılıp kapanıyordu. Şimdi sizin dediğiniz şekilde uygulamayı indirip içinden uninstall yaptım. Umarım düzelmiştir ama bir sorum var. Ortada çıkan error yazısını nasıl yakaladınız. Bende sadece siyah CMD çıkıyor ve hemen gidiyor ve gün içinde sadece ilk başlatmamda oluyor bu. 2. veya 3. açışımda CMD açılmıyor. Anlayamadım hala hangi program neden oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı