Çözüldü Bilgisayarı kapatınca fanlar son hızla donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cantus

Hectopat
Bilgisayarıı kapattıgımda fanlar Full hızla donuyor klavye ısıgı yanıyor ama kapanmıyor. Kapatmak için Power tusuna basılı tutmam gerekıyor. Bu sorunun bır çözümü var mı?

fanlar nereye bağlı ve anakart marka model nedir?

Cihazınızda ısınma problemi var mı? BIOS ayarlarınızı varsayılan ayarlara döndürüp deneyin. Sistemsel bir sorun da olabilir. Hiç format atıp denediniz mi?
Isınma problemım yok hocam ama BIOS guncel degıl. Guncellemeyı dusundum ama daha once oyle bır ıslem yapadıgım ıcın cekınıyorum guncellemeye. Sureklı olan bır durum degıl.

Büyük ihtimalle BTC miner virüsü girdi sen PC'yi kapattın da virüsü yaymış kişi senin PC de verilen çözümler işe varmaz sa format at virüs gider bu normal bir şey değil haberin olsun bende de aynısı oldu virüs var diye format atınca sorun çözüldü.

Büyük ihtimalle BTC miner virüsü girdi sen PC'yi kapattın da virüsü yaymış kişi senin PC de verilen çözümler işe varmaz sa format at virüs gider bu normal bir şey değil haberin olsun bende de aynısı oldu virüs var diye format atınca sorun çözüldü.
Aldıgımdan berı ne cracklı bır dosya ne de suphelı bır lınke tıkladım vırus olma ıhtımalı bıraz dusuk.

Aldıgımdan berı ne cracklı bır dosya ne de suphelı bır lınke tıkladım vırus olma ıhtımalı bıraz dusuk.
Sana gelen bir maili açman bile yeterli oluyor bazen virüs bulaşması için. O yüzden bu kadar emin bir şekilde konuşma. Arkadaşın dediği mantıklı. Yükle bir Virüs programı taramanı yaptır. Ne kaybedersin ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı