Bilgisayarı kapatırken belirsiz uygulamalar açık gözüküyor

Bor1O

Femtopat
Bilgisayarım kapanırken ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmayan uygulamalar açık gözüküyor bilgisayar sorunsuzca kapanıyor fakat bahsettiğim uygulamalar 1 2 saniyeliğine gözüküyor ve direkt kayboluyorlar ama bu olay her zaman olmuyor, arada bir sadece. Bana yardım ederseniz çok sevinirim bu konular hakkında biraz takıntılı olduğum için fazla takıyorum bu olayı. Teşekkürler.

Endişeleniyorsanız dediğim gibi virüs taraması yapabilirsiniz.

Bahsettiğiniz antivirüs programı Kaspersky mi? Bu uygulama ile tarama yapmadım fakat önceden defalarca AVG ile tarama yaptım hem de onlarca kez ama hiçbir (bilgisayarımda virüs var mı ya da yok mu konusu hakkında) sonuç alamadım yani bilgisayarınız temiz yani virüs yok diyor fakat ben ona güvenmiyorum.

Endişeleniyorsanız dediğim gibi virüs taraması yapabilirsiniz.

Bu arada bahsettiğiniz uygulamanın Free versiyonu ile tarama yaparsak olur mu yani illa ki Premium mu almalıyım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim bu arda.

Bahsettiğiniz antivirüs programı Kaspersky mi? Bu uygulama ile tarama yapmadım fakat önceden defalarca AVG ile tarama yaptım hem de onlarca kez ama hiçbir (bilgisayarımda virüs var mı ya da yok mu konusu hakkında) sonuç alamadım yani bilgisayarınız temiz yani virüs yok diyor fakat ben ona güvenmiyorum.
O zaman endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum. İsterseniz dosyaların ismini tam olarak görmeye çalışın sonra internette aratın.

O zaman endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum. İsterseniz dosyaların ismini tam olarak görmeye çalışın sonra internette aratın.

Yardımınız için teşekkürler.

Dediğim gibi Kaspersky'nin ücretsiz versiyonu bana yardımcı olabilir mi yoksa satın almalı mıyım?

Cevap verebilir misiniz dediğim gibi bilgisayarım daha yeni ve bir şey olmasını istemiyorum şu an çok endişeliyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı