Bilgisayarı kapattıktan sonra pencereler açık kalıyor

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Sorunum söyle mesela bilgisyari kapattim ya da yeniden baslattim kapatmadan ya da yeniden baslatmadan önce Chrome'de X isimli bir sayfa acikti normalde kapattiktan ya da yeniden baslattiktan sonra bilgisayarin sifirlanmasi lazimken sistem yeniden acilinca Chrome ya da herhangi bir tarayici yeniden o sayfada aciliyor. Ayni sey klasörlerde de gecerli mesela X klasörünü kapatmadan bilgisayari kapatirsam yeniden acilinca otomatik X klasörü acik geliyor.

Bu sorunu daha önce Windows 8'de yasamistim, bilgisayarin anakartini degistirmistim ve sistem yeniden baslayinca inanmazsiniz ama son biraktigim klasör ve tarayici pencereleri aynen karsima cikmisti.

Bunun bir cözümü ya da ayari var mi? Bilgisayari kapattiktan ya da yeniden baslattiktan sonra Windows'un normal hicbir sey acilmadan (Klasör ve tarayicilar) baslamasini istiyorum.

Umarim kendimi anlatabildim, simdi yazdiklarimi yeniden okudum ben bile biraz zor anladim :)

Sevgiler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ayarın açık olup olmadığını kontrol eder misiniz? Tik varsa kaldırın.
Screenshot_1.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı