Bilgisayarı kime toplattırayım?

Vertiyon

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler dilerim hepinize. Sorum şudur ki acaba bilgisayarı 250 tl fiyat alarak toplatan bilgisayarcıya düzgün gözümün önünde kurdurmak mı yoksa vatana toplattırıp kargoyla eve yollatmak mı ? Çünkü Şarköydeyiz ve burada Vatan, Teknosa falan yok malesef. Vatana gidip kurulumunu izleyemeyeceğim. O yüzden endişeleniyorum. 250 tl kurulum parasını eğer vermez isem ve vatana toplattırırsam MSI GTX 960 yerine GTX 970 alabiliyorum. Bu ihtimali de değerlendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Alacağım PC'de alttaki PC fiyat farkı çok fazla olmadığı surece oneride bulunursaniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• 2015-06-24 16_13_10-VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u.png
    2015-06-24 16_13_10-VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 461
Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi monitör bozuyor lakin paranı biriktir ne yap ne et bu sistemi al derim. Sistem toplama rehberlerini izleyerek bire bir toplayabilirsin.
yeni.PNG

Monitörü değiştirmelisin. Casper marka kürdan bile alma. Ayrıca vatandan almak zorunda değilsin. Daha ucuz bulabileceğin yerler var @Nqvelist arkadaşımızın tavsiyesine kulak ver derim. Sistemi kendin toplayabilirsin. Yalnız önerdiğiniz monitörün 6ms olması dikkatimi çekti farklı ürünlere bakılabilir.

Bilgisayar toplamak için 250 TL istenir mi? Delirmiş o bilgisayarcı. Kendinizin rehberleri izleyerek toplamanızı tavsiye ediyorum.
Eksen bilgisayardan daha ucuza toplayabilirsin.
Ekran Görüntüsü (35).png

IPS monitör olması ms oranını arttırıyor. Seçtiğim monitörü baya araştırarak seçtim. Her kezin içi rahat olabilir. Bu arada IPS monitör hakkında bilgisi olmayanlar için söylüyorum, led ekrana göre çok daha iyi görüntü verir, daha canlı renkler, keskin görüntü, v.b. artıları vardır.

Eski monitörüm 6 ms. idi. Şuan 1 ms. 144 Hz. oyuncu monitörü kullanıyorum.

Onca sene boşa oyun oynadığımı düşünüyorum. :)

Kullandığım ekran kartının da Asus Gtx 970 olduğunu söylemeliyim.

1 ms monitör seçmeye kalksak bütçeyi çok zorlamış oluruz lakin 6-5-4-3 ms seçenekleri arasında fazla fark olmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı