Bilgisayarı satıp telefon almak mantıklı mı?

iPhone almaya kararlıyım, hali hazırda iPhone 8 kullanıyorum zaten.
İphone 8in herhangi bir sorunu var mı?Bence güzelim sistemi satıp telefona geçmez.iPhone 12 alıp yapacağınız işi iphone 8de yapabilir bence.

Hocam 6kdan fazla etmeyecek bir PC ile iPhone 12 mini almayı düşünmek biraz zor ya. Bence Android veya konsol alabilirsiniz, temelde iPhone 8 ile iPhone 12 mini aynı işi görüyor.

Ben kendimden örnek vermek istiyorum, sistemim vardı sattım paranın bir kısmını yedim bir kısmıyla da rottweiler yavru aldım. Aşılarını yaptım kimlik çıkardım falan tam 4-5 aydır bilgisayar oynamadım. Ve şu an bilgisayarımı özledim. Olsa da birkaç el CS atsam Discord'da arkadaşlarla takılsam. MTA oynayarak sabahlasam diyorum. Sadece bu süre geçici 2-3 hafta kadar hiç karışma anlarsın ne demek istediğimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağın telefon iPhone olduktan sonra son derece gereksiz bir eylem. Android ortamında, bilgisayardaki birçok temel işlemi yapabilirsin. IOS'ta yapamazsın.

bir iki hafta bilgisayar açma tekrar özlersin. Benden tavsiye, dediğinin aynısını yapmış biriyim ve bir iki hafta sonra pişman olup tekrardan bilgisayar aldım. Arada oyun falan da sıkıyor ama sonradan tekrar istek gelince elinde oynayacak bir şey olmazsa daha büyük sıkıntı.

Eğer elinde günlük sosyal medyayı vs kullanabileceğin bir telefon varsa satma. PC üzerinde boş zamanını kendini geliştirmeye harca. Yabancı Dil öğren smma yap para kazan vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…