Bilgisayarı satıp telefon almak mantıklı mı?

Evet günümüz oyunlarını açamıyor, CS:GO ve LoL’den başka birşey oynayamıyorum zaten, Rdr2 gibi vesaire.
Dediğim gibi buna senin karar vermen lazım hocam. Aslında CS:GO da güzel oyun benim şu anki makine CS 1.6'dan başka oyun açmıyor onun bilgisayar topluyorum bakalım inşallah alıcaz bişeyler. Telefon alacaksan da iyice düşün iPhone alırsan yapabileceğin şeyler sınırlı Android gibi değil. Ben telefonu kendime göre değiştirmek, kurcalamak istemiyorum bana çalışsın yeter diyorsan iPhone al

Selam, aklımda şu sıralar PC'mi satıp telefon almak var. iPhone 12 mini almayı düşünüyorum. PC'yi satmamın sebebi artık beni sıkması, doğru düzgün açmıyorum, açsam da Half-Life Bootbox'dan başka bir şey oynamıyorum, ya da sadece video izliyorum. Sizce böyle bir durumda PC'mi satıp telefon almam mantıklı mı? Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?
Ben kesinlikle satmazdım. Telefon benim için arayıp sorayım yeter . Zaten bir telefon başka ne yapabilir , BİLGİSAYARIN YAPAMADIĞI ? Elbet bir gün gelir hevesiniz oyun oynamaya hocam. Karar sizin tabii .

Selam, aklımda şu sıralar PC'mi satıp telefon almak var. iPhone 12 mini almayı düşünüyorum. PC'yi satmamın sebebi artık beni sıkması, doğru düzgün açmıyorum, açsam da Half-Life Bootbox'dan başka bir şey oynamıyorum, ya da sadece video izliyorum. Sizce böyle bir durumda PC'mi satıp telefon almam mantıklı mı? Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?
PC özelliklerin ne?

Burada senin önceliğin nedir ona karar vermen lazım. Bilgisayar yeterince güçlü değilse ve günümüz oyunlarını açmıyorsa sadece Half-Life gibi oyunları açıyorsa ve sıkıldıysan telefon almak mantıklı ama unutma telefondan da bir zaman sonra sıkılacaksın hele ki iPhone aldığın için daha fazla sıkılacaksın. Android gibi özelleştirilebilir (customizable) değil ve istediğin gibi at koşturamayacaksın. Belirli oyunları ve uygulamaları yükleyebileceksin ona göre düşün bence öyle bir marka model seç

Zaten Apple ekosistemine alışığım, bu güne kadar hep iPhone kullandım. O kadar yüklü bir parayı da Android bir telefona vermem. Özelleştirilebilir olması çok ta umurumda olan bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı