Bilgisayarı satıp telefon almak mantıklı mı?

Hocam 6kdan fazla etmeyecek bir PC ile iPhone 12 mini almayı düşünmek biraz zor ya. Bence Android veya konsol alabilirsiniz, temelde iPhone 8 ile iPhone 12 mini aynı işi görüyor.

Selam, aklımda şu sıralar PC'mi satıp telefon almak var. iPhone 12 mini almayı düşünüyorum. PC'yi satmamın sebebi artık beni sıkması, doğru düzgün açmıyorum, açsam da Half-Life Bootbox'dan başka bir şey oynamıyorum, ya da sadece video izliyorum. Sizce böyle bir durumda PC'mi satıp telefon almam mantıklı mı? Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Ben kendimden örnek vermek istiyorum, sistemim vardı sattım paranın bir kısmını yedim bir kısmıyla da rottweiler yavru aldım. Aşılarını yaptım kimlik çıkardım falan tam 4-5 aydır bilgisayar oynamadım. Ve şu an bilgisayarımı özledim. Olsa da birkaç el CS atsam Discord'da arkadaşlarla takılsam. MTA oynayarak sabahlasam diyorum. Sadece bu süre geçici 2-3 hafta kadar hiç karışma anlarsın ne demek istediğimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağın telefon iPhone olduktan sonra son derece gereksiz bir eylem. Android ortamında, bilgisayardaki birçok temel işlemi yapabilirsin. IOS'ta yapamazsın.

bir iki hafta bilgisayar açma tekrar özlersin. Benden tavsiye, dediğinin aynısını yapmış biriyim ve bir iki hafta sonra pişman olup tekrardan bilgisayar aldım. Arada oyun falan da sıkıyor ama sonradan tekrar istek gelince elinde oynayacak bir şey olmazsa daha büyük sıkıntı.

Selam, aklımda şu sıralar PC'mi satıp telefon almak var. iPhone 12 mini almayı düşünüyorum. PC'yi satmamın sebebi artık beni sıkması, doğru düzgün açmıyorum, açsam da Half-Life Bootbox'dan başka bir şey oynamıyorum, ya da sadece video izliyorum. Sizce böyle bir durumda PC'mi satıp telefon almam mantıklı mı? Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Eğer elinde günlük sosyal medyayı vs kullanabileceğin bir telefon varsa satma. PC üzerinde boş zamanını kendini geliştirmeye harca. Yabancı Dil öğren smma yap para kazan vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı