Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sesler değişti

Berkay058

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta da yazdığı üzere yaklaşık bir buçuk saat önce Riot Vanguard kurulumu için bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra Discord üzerinden sesli sohbete katıldığımda seslerin eskisi gibi gelmediğini, sanki biraz daha derinden ve basların kendini daha fazla hissettirdiğini fark ettim. Belki düzelir diyerekten bilgisayarı tekrar yeniden başlattım fakat bir şey değişmedi. Bu durum beni epey bir rahatsız etti açıkçası. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu arada kullandığım kulaklık, ASUS TUF Gaming H3 7.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılan böyle bir şey yapmam mümkün değil. Valorant'ı silip tekrar deneyeceğim.

Durum aynı. Ekolayzer ile sesi arttırdım. Şarkı dinlerken, video izlerken veya sesli sohbet ederken konuşan kişinin sesi sanki yalıtımlı bir yerde konuşuyormuş gibi geliyor. Arka plandan sanki hiç ses gelmiyormuş gibi bir şey. Tam olarak nasıl izah edeceğimi bilmiyorum ama sanırım kulaklığı duvara fırlatacağım.
Hocam acaba 7.1 bozulmuş olabilir mi benim arkadaştada benzer olay olmuştu

Aygıt Yöneticisi'nden kulaklıga sağ tık sürücüyü güncellestir deyin.
Sürücüyü muhtemelen internetten bulduğu yeni sürücü ile güncelleyeceği için pek güvenim yok. Anakartımın desteklediği en son sürüm ses sürücüsünü sitesinden indirdim. Kurulum için araştırma yapacağım.

Geri
Yukarı