Bilgisayarım kaç ₺ eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen bi Discord versene derdin neymiş öğreneyim. Millete sövüp kaçmak olmaz! Sonra bu insan neden sinirlendi! Adam gibi konuş!
Konuyla alakasız ama ekran kartından memnun musun? Bir arkadaşım hafif oyunlar için almayı düşünüyor da.

Konuyla alakasız ama ekran kartından memnun musun? Bir arkadaşım hafif oyunlar için almayı düşünüyor da.
Ekran kartımdan memnunum, GTA 5, PUBG Lite ve CS:GO gibi oyunların üstesinden rahatlıkla geliyor. Ama son güncellemelerden sonra MSI Afterburner ile frekans ile oynayınca (düşürmek yada artırmak farketmiyor) Görüntüde ara sıra çok hafif çizgiler görüyorum ki benim kartımla alakalı büyük ihtimalle. Onun dışında bana yetiyor, memnunum. Isısının 75 dereceyi geçtiğini bir tek OCCT'de gördüm o kadar.

300 ₺'ye SSD?
650 ₺'ye GPU?
2600X CPU İşlemci ise 650₺ mi?
Anakarta 250₺ yazmışsınız. Bu adam ısırıyor mu parçaları.
600TL`ye Strix RX480 aldı Fryzen JR, üstelik 8GB modeli. Bu kartlara 590 BIOS`u atılıp hafif downclock ile kullanılabiliyormuş.

Arkadaşlar şu şahsa daha fazla açıklamayın. Akıl yaşı gerçek yaşından düşük ve IQ'su ayakkabı numarasından düşük insanlarla uğraşılmaz. Ama Discord falan verirse o sövmesinin hesabını vereceğim orası kesin.
Kanka hesabını vereceğim ne ya :D Birşey yapamazsin ki gidip sen de söveceksin zaman kaybı

Zaten 2600x 5-6 ay önce 1200 lira falandı şu anda fiyatı düşük de 5-6 ay önce için kazık yemiş denemez

Ekran kartımdan memnunum, GTA 5, PUBG Lite ve CS:GO gibi oyunların üstesinden rahatlıkla geliyor. Ama son güncellemelerden sonra MSI Afterburner ile frekans ile oynayınca (düşürmek yada artırmak farketmiyor) Görüntüde ara sıra çok hafif çizgiler görüyorum ki benim kartımla alakalı büyük ihtimalle. Onun dışında bana yetiyor, memnunum. Isısının 75 dereceyi geçtiğini bir tek OCCT'de gördüm o kadar.
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Bulabilirse RX460 bulamazsa 7850 alacak.

Zaten 2600x 5-6 ay önce 1200 lira falandı şu anda fiyatı düşük de 5-6 ay önce için kazık yemiş denemez
Ben de onu anlamadım çocuğun psikolojisini bozacaklar çocuk anlatamıyor kendini belli ki yaşı küçük ama bu kadar da üstüne gidilmez dolar 6.80 diyor çocuk bunlar hala diyor kazıklanmışsın XD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı