Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor

plastikman54

Centipat
Öncelikle herkese merhabalar. Yaklaşık 1 ay önce kendi kendine Windows 10 çöktü hiç bir şey yapamaz oldum. Sistem geri yükleme bile yapamadım. Tek çareyi temiz format atmakla buldum. Ancak temiz format attıktan sonra ister oyunlarda olsun ister google'da gezerken olsun Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diyip bilgisayarım kapanıyor. İşlemci ve Ekran kartı ısıları gayet normal. Bir de format attıktan sonra kasmayan oyunlar kasmaya başladı (Bütün sürücüler güncel) 2 tane bilgisayarcıya gösterdim biri sorunun işlemcide olduğunu diğeri ise ekran kartında olduğunu söylüyor. Tam emin olamadığım için sizlerle paylaşmak istedim sorunun nerde olduğu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem Özellikleri:
Anakart: Asus M5A97 R2.0
Ram: 8 GB DDR3 1333 Mhz
İşlemci: AMD FX6100 6 Çekirdek 3.30 Ghz
Ekran Kartı: AMD R7 360 2 GB
HDD: 1TB

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhabalar. Yaklaşık 1 ay önce kendi kendine Windows 10 çöktü hiç bir şey yapamaz oldum. Sistem geri yükleme bile yapamadım. Tek çareyi temiz format atmakla buldum. Ancak temiz format attıktan sonra ister oyunlarda olsun ister google'da gezerken olsun Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diyip bilgisayarım kapanıyor. İşlemci ve Ekran kartı ısıları gayet normal. Bir de format attıktan sonra kasmayan oyunlar kasmaya başladı (Bütün sürücüler güncel) 2 tane bilgisayarcıya gösterdim biri sorunun işlemcide olduğunu diğeri ise ekran kartında olduğunu söylüyor. Tam emin olamadığım için sizlerle paylaşmak istedim sorunun nerde olduğu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem Özellikleri:
Anakart: Asus M5A97 R2.0
Ram: 8 GB DDR3 1333 Mhz
İşlemci: AMD FX6100 6 Çekirdek 3.30 Ghz
Ekran Kartı: AMD R7 360 2 GB
HDD: 1TB
Minidump dosyalarını paylaşın.

Deneyeceğim çok teşekkürler.

Nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Deneyeceğim çok teşekkürler.

Nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı