Bilgisayarım kontrol ediliyor

SoulyS13

Femtopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarda RDR2 oynarken farem ikide bir sağ sola gitmeye başladı ve ardından bilgisayarın sesi gitti. Ne oldu diye Alt Tab attığımda birisinin faremi kontrol ettiğini gördüm. RDR2'yi kapattı ve etrafta gezinirken bilgisayarı kapatmamı engellemeye çalıştı. Alt+F4 tuş kombinasyonları çalışmıyordu, bende tuştan direkt kapattım. İnternette güvenilir siteler dışı uygulama pek indirmem. Bu nasıl olmuştur ve nasıl çözebilirim?

Bugün bilgisayarda RDR2 oynarken farem ikide bir sağ sola gitmeye başladı ve ardından bilgisayarın sesi gitti. Ne oldu diye Alt Tab attığımda birisinin faremi kontrol ettiğini gördüm. RDR2'yi kapattı ve etrafta gezinirken bilgisayarı kapatmamı engellemeye çalıştı. Alt+F4 tuş kombinasyonları çalışmıyordu, bende tuştan direkt kapattım. İnternette güvenilir siteler dışı uygulama pek indirmem. Bu nasıl olmuştur ve nasıl çözebilirim?

Steam'de hesap paylaşımı veya herkese açık hesapmı kullanıyorsunuz.

Bende arkadaşımdan bir oyun aldıydım öyle birkaç ay sonra Steam hesabımdaki CS:GO itemlerini satıp kendi hesabına geçirdi, son girişlere bakıyorum bana ait gözüküyor. Acaba bu aile paylaşımında bir sıkıntı mı var.

Hocam kardeşiniz, abiniz veya sizi trollemek isteyen akraba, yakınınız, arkadaşınız veya oyunda rahatsız ettiğiniz (küfür) kişi var mı?

Geri
Yukarı