Bilgisayarım masaüstünde bile kasıyor

UmutXz

Centipat
Selamlar, sistemim kasıyor. Format attığım halde, bozuk parça olabileceğinden şüpheleniyorum.
Sistemim;
  • Esonic H81H3M4 v1.0 1150 anakart.
  • Kingston DDR3 1333MHz 4 GB RAM.
  • Intel Pentium G3260 3.30GHz işlemci.
  • Intel HD Graphics.
  • Windows 7.
  • 500GB laptop harddiski.
PC'nin çalışmasında sorun yok. Chrome'a falan giriyor ama masaüstünde bile çok kasıyor. Harddisk badsector taramasi yaptım. Bir şey çıkmadı. Format attım bir şey değişmedi. RAM'leri teste soktum. Bir şey çıkmadı sorun ne anlayamadım. Laptop HDD'sinden şüpheleniyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle Disk miladını doldurmuştur. HD Tune testi yapmanı öneririm.

Büyük ihtimalle Disk miladını doldurmuştur. HD Tune testi yapmanı öneririm.
Yaptım onu derin taramada yaptım badsector çıkmadı ama hepsi yeşildi yani.

Selamlar, sistemim kasıyor. Format attığım halde, bozuk parça olabileceğinden şüpheleniyorum.
Sistemim;
  • Esonic H81H3M4 v1.0 1150 anakart.
  • Kingston DDR3 1333MHz 4 GB RAM.
  • Intel Pentium G3260 3.30GHz işlemci.
  • Intel HD Graphics.
  • Windows 7.
  • 500GB laptop harddiski.
PC'nin çalışmasında sorun yok. Chrome'a falan giriyor ama masaüstünde bile çok kasıyor. Harddisk badsector taramasi yaptım. Bir şey çıkmadı. Format attım bir şey değişmedi. RAM'leri teste soktum. Bir şey çıkmadı sorun ne anlayamadım. Laptop HDD'sinden şüpheleniyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

SSD alın ve cidden inanılmaz bir hız artışıyla karşılaşacaksınız. Ben sizinki ile benzer özelliklerde bilgisayarıma SSD taktırdım ve beklemediğim bir şekilde hız artışı oldu.

SSD alın ve cidden inanılmaz bir hız artışıyla karşılaşacaksınız. Ben sizinki ile benzer özelliklerde bilgisayarıma SSD taktırdım ve beklemediğim bir şekilde hız artışı oldu.
Tamam önereceğiniz bir ssd var mıdır? Ucuz olsun 120gb yeter zaten sistemde ram upgrade ve ekran kartı takacağım 2 ay sonra şu sorunu bulmam gerekiyor harddisk kaynaklıdır umarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı