Bilgisayarım Windows 10 kurduktan sonra çok yavaşladı

enter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Sabah Windows 10 kurmuştum fakat şu an bilgisayarımda aşırı bir kasma söz konusu. Örnek vereyim League of Legends'de 120-150 FPS alırken artık 5 FPS alıyorum. Artık ekrana bakmaktan gözlerim ağrıdı. Ne yapabilirim?

Windows 10 her türlü PC'yi yavaşlatır. 8.1'e dusurebilirsin. Ayrıca çöplerini temizle gereksizleri sil SSD takabilirsin başka yapabileceğiniz birsey yok :)

Geçirmek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. (BIOS ve Boot menüsünde klavye ve Mouse'm da çalışmıyor)

Geçirmek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. (BIOS ve Boot menüsünde klavye ve Mouse'm da çalışmıyor)

Dostum zaten BIOS menüsünde klavye ile ilerlersin :)

Dostum zaten BIOS menüsünde klavye ile ilerlersin :)

Bir iki enter yap olmuyorsa touchpad dene F2'yle açılıyorsa F7, Del, veya ESC ile girişleri dene oradan Boot et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer imzandaki sistemi kullanıyorsan (bunu belirtmen gerekirdi) RAM miktarını 8'e çıkarabilirsen senin için daha iyi olur. Ayrıca diskin ölmüş olabilir. HD Tune ile bad sector taraması yap, bad sector çıkarsa bizi bilgilendir.

Sürücüleri tamamen kaldır tekrar yükle. Windows 10 güncellemeleri yapsın. Sonra sen kendin manuel ekran kartı sürücüsünü sitesinden yükle.

Yüklediğin sürücüleri Windows 10 a geçir ve HDD ye sahipsen Defrag yap ayriyetten Windows 10 un son sürümünü kurup yer kaplamasın diye windows.old klasörünü silebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı