Virüs girdikten sonra bilgisayarım yavaşladı

Yakamoz87

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bugün Windows'un bazı özelliklerini kullanamadığım için Windows'u etkinleştirmek istedim. YouTube'dan izlediğim video neticesinde KMSpico adlı bir program indirip etkinleştirme yaptım. Video sahibi virüslü olmadığını söylüyordu ama ben yine de bir tarama yapmak istedim ve Kaspersky 3 farklı virüs buldu. Tarama yaptı yeniden başlattı taradı yeniden başlattı derken 3-4 kere tekrarladı. Sonrasın da şimdi tarama yaptığımda virüs bulunamadı diyor fakat bilgisayarımda ciddi bir yavaşlama meydana geldi ne yapmamı önerirsiniz acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
(Dosyalar falan geç açılıyor masaüstü yenileme hızı yavaşladı Metin2 oynuyordum o da fena kasmaya başladı.)

Şu adımları uygula.

+İnternetten Windows key satın al uygun fiyata.
+Fotmat sonrası aldığın keyi aktif et kesin çözüm.
Konusu bile varmış keşke biraz araştırsaymışım uygulayacağım bu adımları çok teşekkür ederim

Daha sonra aktif olmaması için zaten aktif bir antivirüs programı bulundurmak gerekiyor. Ayrıca bundan sonra aktif olduğunu hiç görmedim.

Bende bilgisayarcıya toplattım PC'yi gitmiş Windows 10 KMSpico aktif etmiş. Daha sonra senin attığın adımları uyguladım işe yaradı başta ama 1 2 gün sonra tekrardan KMSpico aktif gözüküyordu. Format attım düzelmedi.

Bende Windows 10 key aldım format attım ve aldığım keyi aktif ettim ve kurtuldum KMSpico o yüzden diyorum.

Format atmadan düzelirse formata gerek yok mu diyorsunuz? Bir de virüs programının virüs bulmamasına güvenebilir miyim acaba?

Zaten attığım çözümde KMSpico olup olmadığını gösteren CMD komutları da var.
Bende bilgisayarcıya toplattım PC'yi gitmiş Windows 10 KMSpico aktif etmiş. Daha sonra senin attığın adımları uyguladım işe yaradı başta ama 1 2 gün sonra tekrardan KMSpico aktif gözüküyordu. Format attım düzelmedi.

Bende Windows 10 key aldım format attım ve aldığım keyi aktif ettim ve kurtuldum KMSpico o yüzden diyorum.

O adımları uyguladıktan 2 saat sonra tekrar aynı adımlar uygulandığı zaman düzeliyor. Bir daha gelmiyor.

Zaten attığım çözümde KMSpico olup olmadığını gösteren CMD komutları da var.

O adımları uyguladıktan 2 saat sonra tekrar aynı adımlar uygulandığı zaman düzeliyor. Bir daha gelmiyor.
Uygulamamı önerdiğiniz konuda en altta KMS yazarsa bulaşmıştır demiş arkadaş. Dediğini yaptığımda en altta KMS ana bilgisayar ön belleği devre dışı bırakıldı yazıyor

Format atmadan düzelirse formata gerek yok mu diyorsunuz. Bir de virüs programının virüs bulmamasına güvenebilir miyim acaba?

Ben çözümü format + yeni Windows 10 key ile buldum ve kafam şu an rahat bir daha başıma gelir mi diye düşünmüyor. Tabii önce sen arkadaşın dediğini uygula ve kontrol et düzelirse format ve Windows keye gerek kalmaz düzelmezse benim yaptığım adımları uygulayabilirsin.

tamamdır düzelmez ise bu yolu uygulayacağım teşekkür ederim
Ben çözümü format + yeni Windows 10 key ile buldum ve kafam şu an rahat bir daha başıma gelir mi diye düşünmüyor. Tabii önce sen arkadaşın dediğini uygula ve kontrol et düzelirse format ve Windows keye gerek kalmaz düzelmezse benim yaptığım adımları uygulayabilirsin.
Windows 10 Pro Lisans Anahtarı : Amazon.com.tr: Bilgisayar ustam bunun gibiler güvenilir keyler oluyor dimi burdan alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı