Virüs girdikten sonra bilgisayarım yavaşladı

Yakamoz87

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bugün Windows'un bazı özelliklerini kullanamadığım için Windows'u etkinleştirmek istedim. YouTube'dan izlediğim video neticesinde KMSpico adlı bir program indirip etkinleştirme yaptım. Video sahibi virüslü olmadığını söylüyordu ama ben yine de bir tarama yapmak istedim ve Kaspersky 3 farklı virüs buldu. Tarama yaptı yeniden başlattı taradı yeniden başlattı derken 3-4 kere tekrarladı. Sonrasın da şimdi tarama yaptığımda virüs bulunamadı diyor fakat bilgisayarımda ciddi bir yavaşlama meydana geldi ne yapmamı önerirsiniz acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
(Dosyalar falan geç açılıyor masaüstü yenileme hızı yavaşladı Metin2 oynuyordum o da fena kasmaya başladı.)

Senin yaşayıp yaşamadığın ile konunun alakası yok. Çözümü var ve formatsız geçebiliyor. Anlatmaya çalıştığım şey her şeye format at demeyin.
Hocam rahatsız ediyorum ama sorunum düzelmedi :( Şuan da tekrardan zemana ile tam tarama yapıyorum ve google chrome nin dosyalarında 6 tane trojan buldu taramaya devam ediyor. Acaba bunlar KMSSpico dan kaynaklı virüsler midir bilemedim. Zemana'nın bulduğu virüsleri Kaspersky neden bulamadı acaba

Geri
Yukarı