Bilgisayarım yavaşladı

elprus

Hectopat
Merhabalar. Yaklaşık 1 Ay oldu. Bilgisayarımda yavaşlama var. Masaüstü çok sık donuyor. Google Chrome uygulamasında ise indireceğim dosya hemen inmiyor 20 saniye sonra inmeye başlıyor yani geç iniyor. Bunlar önceden olmuyordu ne yapabilirim?

Bütçeniz varsa SSD öneriyoruz zamanla bilgisayarlar yavaşlayabilir normal bir şey. Chrome yerine daha az CPU RAM kullanan tarayıcılar kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Yaklaşık 1 Ay oldu. Bilgisayarımda yavaşlama var. Masaüstü çok sık donuyor. Google Chrome uygulamasında ise indireceğim dosya hemen inmiyor 20 saniye sonra inmeye başlıyor yani geç iniyor. Bunlar önceden olmuyordu ne yapabilirim?
Dostum bi format at PC rahatlasın sonra çok program da indirme harddiskin dolmasın

HDD'in sadece yarısı dolu. Çok program yok sadece 10 tane felan oyun var. Önceden GTA 4 ve 5 yüklüyken ve diğer oyunlar varken bundan daha hızlıydı. Format konusu ise uygulamalar gitmeden format işe yarar mı?
Dostum bana kalırsa tüm programlar gitsin bi rahatlasın pc sonra indir oyunlarını

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı