Bilgisayarıma başkasının girdiğini nasıl anlarım?

Recai Gurisik

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün bilgisayarımda kendiliğinden duvar kağıdının değiştiğini gördüm ki bu Windows'un wallpaper'larından birisi değil araba fotoğrafı bilgisayara benim dışımda kimse girmemekte, açık konuşmak gerekirse 2 ya da 3 gün önce GTA için mod menü indirmiştim dosyayı açınca kendiliğinden bir şeyler olmaya başladı acaba virüs müydü bilmiyorum, nasıl anlarım başkasının girdiğini? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eğer virüs taraması yaptıysan ve virüs yoksa, aç paint, "Burdamısın GarDaŞ" yaz. Biri girdiysede çıkar merak etme.

Edit: Bazen bilgisayarında alan kalmayınca windows arka planı kendisi değiştiriyor. Normalde windows direk mat siyah yapıyor ama.

Eğer virüs taraması yaptıysan ve virüs yoksa, aç paint, "burda mısın gardaş" yaz. Biri girdiyse de çıkar merak etme.

Edit: Bazen bilgisayarında alan kalmayınca Windows arka planı kendisi değiştiriyor. Normalde Windows direk mat siyah yapıyor ama.

Bu sabah kalktığımda kendi suratını yapmış adam şaka gibi Windows ile alakası yok hala bir çözüm bulamadım format atarsam oyunlarım gidecek :(

Hiç denemedim buluta atarsam tekrar indirmeyi bekleyecek miyim peki?
Araştır istersen bulut servislerini. Ama biraz pahalı tutabilir.
Ya da şöyle bir şey al, geleceğe yatırım olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı