Bilgisayarıma trojan bulaşmış

Şu Kaspersky'ı bir tek benmi sevmiyorum ya bilgisayarı yavaşlatıyor gibime geliyor normal kullanımdan aşırı farklı geliyor bilgisayarı kullanırken anlayamadım gitti.

İşletim sisteminiz Windows 10 ise Başlat bölümüne Virüs ve Tehdit Koruması yazın, gelen menüde İzin Verilen Tehditler ve Koruma Geçmişi bölümlerinde Windows Defender'ın karşılaştığı virüsleri görebilirsiniz, eylemler kısmına tıklayarak tehditleri kaldırabilirsiniz.

Şu Kaspersky'ı bir tek benmi sevmiyorum ya bilgisayarı yavaşlatıyor gibime geliyor normal kullanımdan aşırı farklı geliyor bilgisayarı kullanırken anlayamadım gitti.

Evet gerçekten bilgisayarı yoran bir yazılımdır ben normal olarak Windows Defender kullanırım ama arada bir güvenlik amaçlı Kaspersky kurup detaylı bir tarama yaparım, tehditleri bulup yok etme konusunda gerçekten başarılı

Evet gerçekten bilgisayarı yoran bir yazılımdır ben normal olarak Windows Defender kullanırım ama arada bir güvenlik amaçlı Kaspersky kurup detaylı bir tarama yaparım, tehditleri bulup yok etme konusunda gerçekten başarılı

Evet bir de internetle alakalı bir şey de kuruyor o daha sinir bozucu bilgisayardan normal silinmiyorda uğraştırıyor insanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı