Bilgisayarıma virüs mü bulaştı?

minimesi100

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarımdan bir program silmek için denetim kaydına girdim ve faker input şeklinde bir program gördüm sizce bu ne virüs olabilir mi?

Malwer bytes ile tarattım ama virus çıkmadı ama PC'me faker input diye bir şey indirmedim hiç ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis Steam dışı bir yerden bir şeyde indirmiyorum ve 30 Ağustos'ta inmiş virus olsa hesaplar çok da gg olmaz mı?

Yapımcısı ryochan7'yi arattığımda DS4 ile ilgili şeyler çıkıyor DS4 PS4 kolunu PC'ye bağlamak için olan program bende o vardı onunla alakalı bir şey olabilir mi?
Trojan yüksek ihtimalle çünkü 44kbs bir dosya veya uygulama olamaz kötü amaçlı kod olmalı

Artı -1 Eksi
Trojan yüksek ihtimalle çünkü 44kbs bir dosya veya uygulama olamaz kötü amaçlı kod olmalı
Emin misiniz 44 KB dosya olmayacağına? Benim 4 KB'lik dosyam var bilgisayarda. Neden acaba?
Ekran görüntüsü_20230215_190810.png

Dosya Ekleri

• Ekran -15 211708.png
    Ekran -15 211708.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 52
Artı -1 Eksi
Açmadım ama DS4 indirip kullanmıştım DS4 PS4 kolunu Xbox gibi gösterip oyunlarda çalışmasını sağlıyor faker inputun yanında yazan yapımcıya internette yazınca DS4 çıkıyor faker input ta sahte giriş demek sanırım PS4'ü Xbox kolu gibi gösteren yazılım o zaten 30 Ağustos'ta indirmişim virus olan tüm hesaplarım çoktan gg olurdu herhalde.

Cloud Security mi internet Security mi indireyim reis.

DS4 de faker inpuıt PS4 klolundaki X tuşunu W olarak atıyor yani gamepadle Valorant oynayabilirsin Game padi klavye yapıyor virüs değil DS4 ilk çalıştırma setup ında indirtiyor virüs değil
1682175788379.png
.

Geri
Yukarı