Bilgisayarıma virüs mü bulaştı?

minimesi100

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarımdan bir program silmek için denetim kaydına girdim ve faker input şeklinde bir program gördüm sizce bu ne virüs olabilir mi?

Malwer bytes ile tarattım ama virus çıkmadı ama PC'me faker input diye bir şey indirmedim hiç ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güçlü bilgisayarlarda sürmez. Fakat güçsüz bilgisayarlarsa geçer bile o süreyi. Eski laptopumda Malwarebytes tam tarama 1 buçuk saat tutmuştu hatırlamıyorsam.

Reis PC de 1650 Ti i510300H 16 GB RAM var ama dosyam çok fazla var fazla oyun falan olduğu için.

Hocam 1M dosya taradı daha %33 bayağı sürecek bu.

1.6 m oldu hala %50

H

Güçlü bilgisayarlarda sürmez. Fakat güçsüz bilgisayarlarsa geçer bile o süreyi. Eski laptopumda Malwarebytes tam tarama 1 buçuk saat tutmuştu hatırlamıyorsam.

Hocam daha tarama bitmedi ama taradıklarına baktım fotoğraftaki şeyler var Core Games virüs değil ama diğerini bilmiyorum virus mu oluyor bu uyarılar.

Dosya Ekleri

• A1.png
    A1.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
Tarama geçmişindede 1 tehdit yazıyor ama tek tek tüm raporlara baktım daha tehdit belirtmemiş.

@minimesi100 hocam onlara virüs demiyor işlenememiş. Core Games'den eminseniz sorun yok. Diğerine de sağ tıklayın içeren klasörü aç deyin bakın neymiş diye.

Diğeri hakkında hiçbir fikrim yok garip bir adı var.

Dosya Ekleri

• a2.png
    a2.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 95
baktım dosyaya ekteki fotoğrafta resmi var ama ne olduğu belli değil
Kaspersky dosyası sanırım.

Reis PC de 1650 Ti i510300H 16 GB RAM var ama dosyam çok fazla var fazla oyun falan olduğu için.

Hocam 1M dosya taradı daha %33 bayağı sürecek bu.

1.6 m oldu hala %50

H

Hocam daha tarama bitmedi ama taradıklarına baktım fotoğraftaki şeyler var Core Games virüs değil ama diğerini bilmiyorum virus mu oluyor bu uyarılar.
Bekleyin sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı