Bilgisayarımda keylogger olduğunu düşünüyorum neler yapabilirim?

söğürme

Hectopat
Bilgisayarımda Keylogger olduğunu düşünüyorum. Bana bilgisayarımdaki keylogger bulabilecek antivirüs vs. var mı yada anti keylogger lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim pc ye keylogger girdiğinde Bitdefender yüklüydü ruhu bile duymadı. Orijinal Kaspersky aldım keylogger uyarısı verdi fakat engelleyemedi. Zemana Antilogger diye bir program da var, o da uyarı verdi fakat etkisiz kaldı, yalnız Keyscrambler diye bir program var klavye vuruşlarını şifreliyor. Benim keylogger maceram bu şekilde. Senin pc'ye giren kişi bendeki gibi oldukça profesyonel mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keyscrambler da kolaylıkla aşılmakta.

Temiz bir bilgisayara bahsettiğim kaliteli yazılımlardan herhangi birini lisanslı olarak kurduğunuzda bu tür durumlarla pek karşılaşmazsınız. Yine de %100 güvenlik hiçbir yazılım sağlamaz. Bu konuda da kullanıcıların bilinçli olması ve güncel güvenlik yazılarını takip etmesi gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı