Bilgisayarımda Keylogger olduğunu düşünüyorum

Keylogger zararlısı zor tespit edilen bir zararlıdır ve bunları büyük kişilere atarlar, size atacaklarını düşünmüyorum ama eğer çok şüpheleniyorsanız sağlam bir antivirüs ile tarama yapın.

Büyük kişilere falan atmazlar. Sizin oynadığınız oyundan örnek vereyim. Sizin pixel worlds hesabınızı çalmak için size keylogger atabilirler.

Keylogger zararlısı zor tespit edilen bir zararlıdır ve bunları büyük kişilere atarlar, size atacaklarını düşünmüyorum ama eğer çok şüpheleniyorsanız sağlam bir antivirüs ile tarama yapın.

Bu zararlı herkese bulaşabilir. Ayrıca MBAM ile kolay bir şekilde silinebilen bir zararlıdır. Yanlış bilgilerin dolu burada.

Bu zararlı herkese bulaşabilir. Ayrıca MBAM ile kolay bir şekilde silinebilen bir zararlıdır. Yanlış bilgilerin dolu burada.

Evet ama niye büyük insanlar varken bizim gibi insanlara atsınlar? Üstelik ben zor tespit edilen derken çok yaygın bir zararlı değildir demek istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yükledim ama hiç güvenli gelmedi, tarama yaptım bir şey çıkmadı fakat bu uygulamayı silmek istiyorum. Nasıl silebilirim?

Evet ama niye büyük insanlar varken bizim gibi insanlara atsınlar? Üstelik ben zor tespit edilen derken çok yaygın bir zararlı değildir demek istedim.

Kimlik bilgilerimizi almak için. Eskiden zor tespit ediliyordu artık çok kolay.

Maalesef bazı antivirüsler parasız bir şey bulamadığı için soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı