Bilgisayarımda KMSpico olup olmadığını nasıl anlarım?

sizce bende almalımıyım

bendede kmspico var cok onemlimi bunun olmaması?
Korsan yazılım güvenlik açısından sağlıklı değil. Özellikle sisteminizin bel kemiği olan işletim sisteminizi korsan kullanmanız pek iyi değil. 15 20 TL vermemek için dosyalarınızı ve belgelerinizi tehlikeye atmayın bence. Bunun yanında zamanla performans sorunlarına da yol açıyor.

Yok lisanslı demedim ücret karşılığı Windows 10 yüklendi dediğiniz gibi etkinleştirilmemiş haldeydi o halde diğer bilgisayarcıya götürdüm kaçak yazılım kurmuş adam dedi sonra flash bellek taktı etkiinleştirmeyi halletti ama bunu nasıl yaptı crackle yaptıysa bayağı zararlı ama nasıl yaptığını anlamadım. Bende keşke etkinleştirmeden kullansaydım içime kurt düştü şu an KMSpico ile çok kötü şeyler okudum bilgisayarı yavaşlatıp virüs bulaştıran bir şeyi istemiyorum.

Arkadaşlara katılıyorum temiz kurulum yapıp 20-50TL arasında OEM Key almanızı tavsiye ederim

Bende öyle düşündüm para boşuna gitti yani şimdi. İyi bilgisyarcı bulup Key'le yapmak istiyorum ama nereden bulacağım kaçak yapıyorlar. Ben hiç anlamam bilgisayardan.

Aynen, Dünya'da herkes crackli kullanıyor, bırakın şu crackli yazılımları savunmayı, maden güvenlik kuşkun var, git Linux kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ın yazısı var korsan neden tehlikeli diye. Kodları biriktirip sistemi yavaşlatıyor virüs bulaştırıyor ve yasal değil. Birçok zararı var.

Bende öyle düşündüm para boşuna gitti yani şimdi. İyi bilgisyarcı bulup Key'le yapmak istiyorum ama nereden bulacağım kaçak yapıyorlar. Ben hiç anlamam bilgisayardan.
10-15 liraya internetten alabilirsiniz, direk key halinde teslim alıyorsunuz, korsan kullanın diyen akıllılara bakmayın.

Endişelendiğiniz kadar önemli bir konu değil, ama yine de içim rahat etsin diyorsanız, sıfırdan kendiniz temiz kurulum yapın ve etkinleştirmeden kullanın. Forumda bir çok konu ve videolu anlatım var Windows kurulumu hakkında oralardan yardım alabilirsiniz.

Öncelikle forumda korsan yazılıma destek verilmiyor. Ek olarak 10 TL verip kafanızı rahata erdirmek varken gidipte neden korsanla uğraşasınız ki? Kodoman , şirket var dediğiniz insanlar zaten bunun parasını karşılayıp alıyor.

katılıyorum.Korsan kullanmak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…