Bilgisayarımda RAT veya trojan olabilir

Psikoptik

Picopat
Daha fazla  
Az önce Discord hesabımdan tüm arkadaşlarıma bir link gönderilmiş. Bu link gözümle gördüm atarken ama benim bilgisayarımdan yapmıyor gibiydi çünkü bilgisayarımda bir şey gerçekleşiyordu ama Discord hesabınıza yeni biri maili de gelmedi. Yani benim bilgisayarımda biri mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Discord hesabımdan tüm arkadaşlarıma bir link gönderilmiş. Bu link gözümle gördüm atarken ama benim bilgisayarımdan yapmıyor gibiydi çünkü bilgisayarımda bir şey gerçekleşiyordu ama Discord hesabınıza yeni biri maili de gelmedi. Yani benim bilgisayarımda biri mi var?
Hesabın tokeni elden gitmiş %90 ihtimalle,Şifresini hemen değiştir ve 2FA ekle.
Kaç kişinin hesabı hala bu yöntemle gidiyor discord hiçbir şey yapmıyor üzücü.

Bedava Discord Nitro linklerine tıklamazsan böyle şeyler yaşamazsın. Discord tokenin çalınmış.

Hesabın tüm bilgilerini başka bir cihazdan değiştirdikten sonra format atın isterseniz. Formattan önce Kaspersky gibi kaliteli anti-virüsler ile şansınızı denemeyi unutmayın.

Hesabın tokeni elden gitmiş %90 ihtimalle, Şifresini hemen değiştir ve 2FA ekle.

Token gittikten sonra 2FA olmasının bir anlamı yok ki?

Hesabın tüm bilgilerini başka bir cihazdan değiştirdikten sonra format atın isterseniz. Formattan önce Kaspersky gibi kaliteli Anti-Virüs'ler ile şansınızı denemeyi unutmayın.

Lütfen insanlara her durumda Antivirüs önermeyin. Virüslük bir şey değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı