Bilgisayarımda virüs var

kaanofriviia

Hectopat
Yer
Vice City
Daha fazla  
Merhabalar bugün TLauncher adında bir oyuna girerken av programım hata verdi. Website bloced diye. Ben de panikledim. Tam tarama yaptım ve 5'den virüs gibi bir şey buldu. Bunlar nasıl temizleyebilirim?

1605602193728.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Birşey olacağını sanmıyorum tlauncher titan Launcher gibi Minecraft programlarının virüs alert vermesi normaldir eğer bilgisayarında başka b irşey varsa ondan vermiş olabilir virüsü Kaspersky ile tam tarama yap çıkanları yoket bir şey olmaz iyi günler.

O launcherlar aslında sitesinden indirdiysen sorun yaratmaz.Ancak farklı şeylerden dolayı bulaşma ihtimali var.Rica etsem görev yöneticisinden gözüne takılan programlar varsa dosya konumunu açıp bakar mısın?

Birşey olacağını sanmıyorum tlauncher titan Launcher gibi Minecraft programlarının virüs alert vermesi normaldir eğer bilgisayarında başka b irşey varsa ondan vermiş olabilir virüsü Kaspersky ile tam tarama yap çıkanları yoket bir şey olmaz iyi günler.

Tamamdır hemen indirip taratacağım.
O Launcher'lar aslında sitesinden indirdiysen sorun yaratmaz. Ancak farklı şeylerden dolayı bulaşma ihtimali var. Rica etsem görev yöneticisinden gözüne takılan programlar varsa dosya konumunu açıp bakar mısın?

User oobe broker var.
O Launcher'lar aslında sitesinden indirdiysen sorun yaratmaz. Ancak farklı şeylerden dolayı bulaşma ihtimali var. Rica etsem görev yöneticisinden gözüne takılan programlar varsa dosya konumunu açıp bakar mısın?

User oobe broker var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı