Bilgisayarımı nereden almalıyım?

Sıkıntısız ürün satıyorlar demedim. Amazon en azından müşterisi ile satış sonrası dalga geçmez ve profesyonelliği elden bırakmaz.

Dediğim gibi hepsi kullanılmış ürün olmyor. Bu firmalar boşu boşuna ucuza satmıyor piyasanın altından yenilenmiş ürünler de oldukça fazla.
Sürümden kazanma, sponsorluk ve toplu alım yaptıkları için piyasadan daha alt fiyatlara ürün satışı yapıyorlar diye biliyorum. İtopya, sinerji de dahil. Yanlışım varsa düzeltin.

Sürümden kazanma, sponsorluk ve toplu alım yaptıkları için piyasadan daha alt fiyatlara ürün satışı yapıyorlar diye biliyorum. İtopya, sinerji de dahil. Yanlışım varsa düzeltin.
Evet prosedür öyle. Ama havadan sudan dava açacaklarını bildiğim için yazmadığım benim tecrübe sahibi olduğum çöp firma kesinlikle böyle yapmıyor.

Işte benim aradığım adam ya! Ben de Gaming.gen dahil hic bir benzer firmayı onermem, önermek zorunda degilim.
Bende Vatan'ı hiç önermiyorum. Müşteriyi nasıl kazıklarız diye düşünüyorlar çalışanları. 16K'ya bir adama 1030 sistem dizmişlerdi hatta.

GameGaraj, İncehesap, Gaming.Gen.TR gibi yerlerden uyguna kampanyalı sistemler gelince alabilirsin.
Reis forumda oraların birinden i5 12400k almasina rağmen i5 12500 gönderdiklerine şahit olmuştum. Daha iyi işlemci ancak benim istediğim ürünü göndermek zorundalar, not falan bıraksalar anlayışla karşılanabilir.

Reis forumda oraların birinden i5 12400k almasina rağmen i5 12500 gönderdiklerine şahit olmuştum. Daha iyi işlemci ancak benim istediğim ürünü göndermek zorundalar, not falan bıraksalar anlayışla karşılanabilir.
İade edebilirsin? Stokta yoksa daha iyi ya da aynı performansta işlemci yollayabilirler bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı