Bilgisayarımı parça parça mı yoksa toplumu satmalıyım?

wruno967

Hectopat
Masaüstü bilgisayarım var. (R5 2600 RX570 4 GB OC, 16 GB RAM) satmak istiyorum. Fakat nasıl satacağım konusunda kararsız kaldım. Tek tek satarsam hızlı ve daha yüksek fiyata satabilirim ama örneğin işlemciyi satmak için bir arkadaşla anlaştık satsam sonraki parçalarda test imkanı olmayacağı için sıkıntı yaşar mıyım? Ekran kartı ve anakartın 1 ay garantisi var. 1 tane RAM'de 1 yıl garanti var. Ama geri kalan 1 RAM PSU HDD SSD'leri satmakta sıkıntı yaşar mıyım? Toplu satarsam hem zaman anlamında hem de fiyat anlamında geride kalacağım. Bir akıl verebilir misiniz?

Masaüstü bilgisayarım var. (R5 2600 RX570 4 GB OC, 16 GB RAM) satmak istiyorum. Fakat nasıl satacağım konusunda kararsız kaldım. Tek tek satarsam hızlı ve daha yüksek fiyata satabilirim ama örneğin işlemciyi satmak için bir arkadaşla anlaştık satsam sonraki parçalarda test imkanı olmayacağı için sıkıntı yaşar mıyım? Ekran kartı ve anakartın 1 ay garantisi var. 1 tane RAM'de 1 yıl garanti var. Ama geri kalan 1 RAM PSU HDD SSD'leri satmakta sıkıntı yaşar mıyım? Toplu satarsam hem zaman anlamında hem de fiyat anlamında geride kalacağım. Bir akıl verebilir misiniz?
Teker teker parça satmak daha zor ve daha az kar edebilirsin toplu satmak daha mantıklı.

Bende 1 aydır satmaya çalışıyorum ama sürekli ekran kartı alıcısı çıkıyor. onu satsam diğer parçalar elimde kalacağı için satmıyorum. Bende Toplu satmak daha avantajlı

Parça olarak sat. Daha hızlı olur. Para çok farketmez ama bazı araçlar çok zor satılacaktır.
Toplu olarak da zaman kaybedilebilir. Bence bazı araçları değiştirip parça olarak sat.
Bazi araçlari degistirip derken
Ekran kartını sattıktan sonra diğer parçaları satmanız daha zor olur bence, şahsen toplu satardım.

Bende oyle dusunuyordumda bir parcayi toplu sisteme ekledigim fiyattan tek satisa koyunca cok ilgi oluyor

Geri
Yukarı