Bilgisayarımı PS5 ile değiştirmek istiyorum

dexa

Hectopat
Merhaba, çocukluğumdan beri PC ile büyümüş birisiyim. Doğru düzgün hiç konsol kullanmadım( kafelerde FIFA hariç ). FPS oyunlarından sıkıldığım ve daha konforlu oyun oynamak istediğimden PS5 ile takas etmeyi düşünüyorum. Abonelikte ki oyunlar dışında her oyunu alabilecek durumda değilim, sizce alınır mı?

Bilgisayarım:
RTX 3060.
i5-11400F
16 GB RAM.

Merhaba, çocukluğumdan beri PC ile büyümüş birisiyim. Doğru düzgün hiç konsol kullanmadım( kafelerde FIFA hariç ). FPS oyunlarından sıkıldığım ve daha konforlu oyun oynamak istediğimden PS5 ile takas etmeyi düşünüyorum. Abonelikte ki oyunlar dışında her oyunu alabilecek durumda değilim, sizce alınır mı?

Bilgisayarım:
RTX 3060.
i5-11400F
16 GB RAM.

Hayır aklınızdan bile geçirmeyin derim büyük pişman olursunuz.

Bilgisayarım:
RTX 3060.
i5-11400F
16 GB RAM.

Bilgisayarınıza bir kontrolcü alarak kontrolcünün nasıl hissetttirdiğine bakabilirsiniz ondan sonra karar size kalmış.

Kesinlikle önermem. Bilgisayarınızın şu anda açamayacağı oyun yok. Ki satacağınız zaman zaten üstüne biraz para eklemeniz gerekecek. O para ile yatırım falan yaparsınız mesela. Daha sonrasında sisteminizi geliştirirsiniz zaten. PS5 geliştirmeye kapalı ve sürekli oyuna para vermek zorundasınız. Ayrıca her oyun yok.

Mantıksız olur bilgisayarın her AAA oyunu açar. Dualsense PC desteği var çok meraklıysan konsola al bi tane geç çalışıyor PC'de de haptic vs.

Al bir tane Xbox son seri kol FIFA'da oyna her şey oyna gerek yok pişman olursun. Bende PS5 de var PC de en çok PC de vakit geçiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı