Bilgisayarımı satıp elraenn parva alınır mı?

CrawLz

Hectopat
Herkese merhabalar bilgisayarımı satıp elraenin parva kasasından alınır mı? Sizce.
Bilgisayarımın özellikleri.
i5 7500.
GTX 1050 Ti.
MSI B250M Bazooka.
2133 MHz RAM 16 GB.
240 GB SSD.
1 TB HDD.
500W PSU.

Elraen parva kasası özellikleri.

Sizce ne yapmalıyım çok ikilemde kaldım sistemim yeterli mi yoksa yükseltmeli miyim?

Herkese merhabalar bilgisayarımı satıp elraenin parva kasasından alınır mı? Sizce.
i5 7500.
GTX 1050 Ti.
MSI B250M Bazooka.
2133 MHz RAM 16 GB.
240 GB SSD.
1 TB HDD.
500W PSU.

Sizce ne yapmalıyım çok ikilemde kaldım sistemim yeterli mi yoksa yükseltmeli miyim?
Linkteki sistem bence iyi değil. Seninkinden çok farkı yok. Elindeki sisteme İ7 7700 ve GTX 1660S ekran kartı almanı öneririm. Elindeki ekran kartı ve işlemciyi de satacağın düşünülürse daha uyguna bile gelebilir.

i5 7500.
GTX 1050 Ti.
MSI B250M Bazooka.
2133 MHz RAM 16 GB.
240 GB SSD.
1 TB HDD.
500W PSU.

Alınmaz. Bunu al paran cebinde kalsın. Hatta 2060 süper yap öyle al. (2060 süper alacaksanız Psu yükseltmeyi unutmayın 600 - 650 w)

Hocam ne kadar bir performans farkı olur yani gözle görülür bir fark olur mu eğer bu ekran kartını alırsam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu teste bakabilirsiniz. Gözle görülür bir fark var ama masraf yapıp almaya değer mi emin değilim.

Geri
Yukarı