Bilgisayarımı satmalı mıyım sizce?

O sistem 4200 lira edecek bir sistem değil de bilmiyorum alacak adamın içine siniyorsa verilebilir. Tabii ki üstüne bir şeyler koyup yükseltme planınız yok ise mevcut zamanlarımızda idare eder bir sistemi satmaya gerek yok.

O PSU o sistemi nasıl çalıştırıyor?
Çok rahat çalıştırıyor. 80 bronze psu var elimde.
Ederinden fazla fiyata satıyorsan ve bunun da farkındaysan yaptığın dolandırıcılığa girer.
Dolandırıcılık yaptığımı düşünmüyorum. Herkes kaça satmışsa yaklaşık değere verdim ben de.
Isle
Çünkü işlemci ile anakart kötü. Ekran kartı ise ısınma sorunu yapan modellerden birisi. 4200 TL bütçesi olan bir insan bundan daha iyi bir sistem dizebilir diye düşünüyorum.
İşlemci ve anakart kötü aynen rx 570 için ısınma sorunu var dediler alırken bana da ama bendeki nedense 65 75 derecelerde çalışıyor açıkçası. Şansıma iyi denk geldi sanırsam ya da kasa hava akışından kaynaklanan bir durum.

Son düzenleme:
Çok rahat çalıştırıyor. 80 bronze psu var elimde.

Dolandırıcılık yaptığımı düşünmüyorum. Herkes kaça satmışsa yaklaşık değere verdim ben de.
Isle
İşlemci ve anakart kötü aynen rx 570 için ısınma sorunu var dediler alırken bana da ama bendeki nedense 65 75 derecelerde çalışıyor açıkçası. Şansıma iyi denk geldi sanırsam ya da kasa hava akışından kaynaklanan bir durum.
Bende de RX470 Armor var fakat boştayken fanlar bile dönmüyor oyunlarda ise 65-70 üstü sayı görmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı