Bilgisayarımı uzaktan yöneten biri mi var?

Temiz diyorsa temizdir büyük ihtimalle. Yine de şüpheliyseniz imzamdan rapor 1 ve 3 paylaşırsanız inceleyebiliriz.

Son olarak SystemCare denetim masasında yok. IObit yazılımları da yok. Regeditten silmeye çalıştım yine yok. Bilgisayar açıldıktan sonra Advanced SystemCare açılıyor ama hiçbir şekilde onu bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son olarak SystemCare denetim masasında yok. IObit yazılımları da yok. Regeditten silmeye çalıştım yine yok. Bilgisayar açıldıktan sonra Advanced SystemCare açılıyor ama hiçbir şekilde onu bulamıyorum.
O halde ASC tekrar kurup denetim masasından kaldırmayı deneyin. İşe yarayacaktır.

O halde ASC tekrar kurup denetim masasından kaldırmayı deneyin. İşe yarayacaktır.

Selam. Ben Kaspersky'den hızlı tarama yaptım ama hiçbir tehlikeli dosya bulamadı. Tam tarama yapmalı mıyım yoksa başka yöntemler mi denemeliyim? Hızlı tarama çok yavaş sürer çünkü bilgisayarım çöplük gibi sistem özelliklerim:

2 GB RAM
8400 GS 512MB ekran kartı.
Intel Pentium Core 2 gibi bir işlemcim var.
512 GB harddisk var.

Kaç dk sürer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Ben Kaspersky'den hızlı tarama yaptım ama hiçbir tehlikeli dosya bulamadı. Tam tarama yapmalı mıyım yoksa başka yöntemler mi denemeliyim? Hızlı tarama çok yavaş sürer çünkü bilgisayarım çöplük gibi sistem özelliklerim:

2 GB RAM
8400 GS 512MB ekran kartı.
Intel Pentium Core 2 gibi bir işlemcim var.
512 GB harddisk var.

Kaç dk sürer?
Tam tarama da yapmalısınız. Gündüz yapmak istemiyorsanız geceden bırakabilirsiniz ama tahminen 4 saate tarama işleminiz bitecektir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı